Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

Подарете со љубов од ladama.mk!

Душица Карачиќ Дипломиран архитект и модел
Rated 5 out of 5
Ла Дама хулахопките се единствените што не ги фрлам после само едно носење. Пријатни, квалитетни, незаменливи. Моја препорака за секоја жена.
Марија Андоновска Дипломиран архитект и модел
Rated 5 out of 5
Моите чевли никогаш не излегуваат од дома без моите Ла Дама хулахопки. Нежни на допир, одлични на квалитет, моден додаток што секоја жена треба да го има.
Зорица Чеботарева-Кајнакчиева Дипломиран инженер архитект
Rated 5 out of 5
Ги сакам Ла Дама затоа што ми се секогаш верни и се домашен производ кој не го фрлам по првото носење. Не се откажувам од нив, без разлика дали за вечерно излегување, дневна прошетка, целодневен ангажман во канцеларија или при посета на градежни објекти и терени
Павлина Зафировска-Габеданова Магистер по сметководство и финансиски менаџмент
Rated 5 out of 5
Со Ла Дама хулахопките се дружам уште од тинејџерските години, а оттогаш спектарот на производи континуирано се дополнува и квалитетот постојано се унапредува. Во мојот гардеробер секогаш чувам барем по еден резервен пар од свилените хулахопки и хулахопките со сатенски сјај. Секогаш се мојот прв избор и препорака за висококвалитетни хулахопки од домашен бренд.
Јована Тренчевска Магистер по социолошки науки
Rated 5 out of 5
Паметам кога прв пат излегоа производите на Л-Д Колант, сега добро познати како Ла Дама. Веднаш ја препознав љубовта и префинетоста која се внесуваше во секој производ. И тогаш и денес, од брендовите за хулахопки го признавам само Ла Дама. Мој секојдневен избор се 40 денските хулахопки, но во плакарот секогаш имам и 15 или 20 днески Ла Дама хулахопки и доколенки. Никогаш не ме изневериле, а мекоста и пријатното чувство кога ги носам се потврда дека тие се мојот избор засекогаш.
Стефанија Пишева Магистер по маркетинг и менаџмент
Rated 5 out of 5
Следењето светски модни трендови е моја пасија, хулахопките се неизоставен дел од моите аутфити. Но, единствено Ла Дама се осудувам да ги ставам во машина за алишта и тоа истиот пар дури и по три пати и на крајот секогаш изгледаат како нови. Воодушевена сум од генијалниот квалитет!
Александра Филипоска Графички дизајнер/илустратор
Rated 5 out of 5
#LaDama е една приказна со светски квалитет а достапна за сите. Толку се удобни и пријатни, што совршено ме следат во мојот брз и набиен распоред во денот. Фасцинирана сум што успевам да ги носам повеќе пати без да ги скинам. Може не сум права дама, ама затоа на секоја патика ми одговара #LaDama
Даниела Ѓуровска Маркетинг координатор и блогерка
Rated 5 out of 5
Ги обожавам Ла Дама, бидејќи се удобни и ми се како втора кожа. Сакам кога се чувствувам како воопшто да не носам хулахопки, а сепак го дополнуваат мојот аутфит. Многу ми е важно што навистина се со одличен квалитет.
Фосина Фран Ангеловска Make-up artist
Rated 5 out of 5
Ла Дама хулахопките се прекрасни и неверојатно пријатни. Ме воодушеви фактот што го издржаа тестот на моите остри нокти и не се скинаа. Топло ги препорачувам.  
Ерина Богоева Фотограф
Rated 5 out of 5
Ла Дама хулахопките се неверојатно удобни, квалитетни, издржливи и разновидни. Горда сум што имаме ваков домашен производ и многу се радувам кога ги носам. Во мојот плакар секогаш имам неколку пара, на тој начин сум сигурна дека кога ми се неопходни, ми се на дофат на рака.
Back to Top
Product has been added to your cart