Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Проѕирни мат сокни, 15-денски, 2 пара во пакување

Шифра на производEL.AHSM15.LB
Достапност Има залиха

99 ден

Купи веднаш

LA DAMA 15-денските проѕирни мат сокни нудат удобност и чувство на втора кожа при носењето. Речиси незабележливи, во својот состав содржат 21% ликра, така што лесно се прилепуваат на вашето стапало, а широкиот и удобен ластик не дозволува нивно спуштање. Одлично се комбинираат со речиси сите стилови, од лежерен, преку деловен, сѐ до вечерен, со панталони, здолништа или омилените фармерки. Совршен избор за сандали, балетанки, салонки, чизмички. Едно пакување содржи два пара, за секојдневно лесно и среќно чекорење. 

 • 15-денски
 • Проѕирни чорапи до глужд
 • Мат
 • Удобен широк ластик
 • Зајакнат дел кај прстите
 • 2 пара во пакување

 

Состав: 79% полиамид, 21% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart