Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Меки перлон сокни, 20-денски, 2 пара во пакување

Шифра на производCL.AHPR20.SB
Достапност Нема залиха

49 ден

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

20-денските LA DAMA перлон чорапи до глужд се производ наменет за секого, без разлика на личниот стил или возраста. Одлично се вклопуваат во тинејџерскиот лежерен изглед, со патики или балетанки, како и со секојдневни и деловни модни комбинации за повозрасните Ла Дами. Овој производ е достапен како „два пара во едно пакување“, еден пар за на нозе, а еден за резерва, бидејќи никогаш не треба да останете без омилените LA DAMA. 

 • 20-денски
 • Проѕирни чорапи до глужд
 • Мат
 • Удобен широк ластик
 • Зајакнат дел кај прстите
 • 2 пара во пакување

 

Состав: 95% полиамид, 5% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart