Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Свилени хулахопки, 15-денски

Шифра на производCL.HSNL15.LB
Достапност Нема залиха

59 ден

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

LA DAMA 15-денските класични свилени хулахопки се безвременската класиката на хулахопките. Идеални за секојдневна употреба, без разлика дали станува збор за деловен или лежерен моден стил. Практично невидливи, а пријатни и удобни, нудат целодневен комфор и нежно свиленкасто чувство. 

 • 15-денски
 • Проѕирни хулахопки
 • Мат
 • Удобно широко корселе
 • Зајакнат дел кај прстите и гаќите
 • Вметнато парче за големини L и XL
 • 1 пар во пакување

 

Состав: 95% полиамид, 5% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart