Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Свилени доколенки, 15-денски

Шифра на производCL.KHNL15.SB
Достапност Има залиха

33 ден

Универзална големина
Универзална големина
Бисер
Кастро
Сива
Црна
Исчисти
Купи веднаш

LA DAMA свилените доколенки се совршени за секојдневно носење, во секој дел од денот. Нивниот широк и удобен ластик не дозволува спуштање под потколениците, а универзалната големина одговара за сите дами. Овозможуваат долготрајно свиленкасто чувство и удобност, а воедно се незабележлив детаљ кој идеално се вклопува со секој вид обувки и стил. 

 • 15-денски
 • Проѕирни доколенки
 • Мат
 • Удобен широк ластик
 • Зајакнат дел кај прстите
 • 1 пар во пакување

 

Состав: 95% полиамид, 5% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart