Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Проѕирни хулахопки со обликувачки ефект, 20-денски

Шифра на производFT.HSTT20.EN
Достапност Нема залиха

369 ден

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

LA DAMA 20-денските проѕирни мат хулахопки со обликувачки ефект се вистинското „оружје“ за моментално подобрување на вашата фигура. Благодарение на големиот процент на ликра кој го содржат, ви овозможуваат обликување на популарно наречените „проблематични делови“ на телото. Со обликувачките хулахопки добивате тонирање на пределот кај бутовите и нозете, а благодарение на инвентивното зајакнато корселе, затегање на стомакот и колковите, и ефект на подигнување на задникот. Идеален избор при носење на речиси секаков вид тесни алишта, од омилените панталони, здолништа, фустани, па сѐ до невестинскиот фустан на вашиот посебен ден. 

 • 20-денски
 • Проѕирни хулахопки
 • Мат
 • Инвентивно зајакнато корселе со обликувачки ефект
 • Зајакнат дел кај прстите
 • Вметнато парче за големини S~M и L~XL
 • Инстантно обликување на задникот, стомакот и колковите
 • Благо обликување на нозете
 • 1 пар во пакување

 

Состав:

 • Нозе: 79% полиамид, 21% еластин
 • Корселе: 59% полиамид, 41% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart