Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Мат хулахопки со проѕирни прсти, 15-денски

Шифра на производEL.HSST15.EN
Достапност Нема залиха

139 ден

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

LA DAMA 15-денските мат хулахопки со проѕирни прсти совршено прилегаат на вашите омилени сандали. Имаат речиси незабележлив изглед и ги чувствувате како ваша втора кожа. Овозможуваат изедначен тен на вашите нозе и благодарение на 21% ликра во својот состав, вршат благо тонирање на нозете, колковите, задникот и стомакот.  Им додаваат впечатливост на вашите нозе во едно урбано шизичко движење. Достапни се во боите кои најмногу се носат. 

 • 15-денски
 • Проѕирни хулахопки
 • Мат
 • Проѕирни прсти
 • Удобно корселе
 • Широк ластик
 • Зајакнат дел кај гаќите
 • Вметнато парче за големини L и XL
 • Благо обликување на нозете и задникот
 • 1 пар во пакување

 

Состав: 79% полиамид, 21% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart