Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Меки, фини перлон хулахопки, 20-денски

Шифра на производCL.HSPR20.LB
Достапност Нема залиха

59 ден

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

LA DAMA 20-денските меки перлонски хулахопки се суптилен фин додаток на вашиот деловен или кежуал изглед, кој ви дава изедначен мат тен на нозете. Неверојатно удобни и направени од материјал кој ви овозможува допир на мекост и нежност во текот на целиот ден. Одлични за под панталони во студените денови. 

 • 20-денски
 • Проѕирни хулахопки
 • Мат
 • Удобно широко корселе
 • Зајакнат дел кај прстите и гаќите
 • Вметнато парче за големини L и XL
 • 1 пар во пакување

 

Состав: 95% полиамид, 5% еластин

Собирање: до 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart