Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Мрежести сокни, 20-денски, 2 пара во пакување

Шифра на производEL.AHFN20.LB
Достапност Има залиха

149 ден

Купи веднаш

LA DAMA 20-денските мрежести сокни се вистинскиот избор за разигрување на која било модна комбинација. Даваат шик, женствен изглед и се супер впечатлив детаљ. Содржат 21% ликра, што ги прави растегливи, но издржливи. Омилени се кај различни возрасти бидејќи нудат разновидност во комбинирањето со омилените обувки, без разлика дали станува збор за патики, високи потпетици, сандали или чизмички. Едно пакување содржи два пара сокни, едните за на нозе, а другите за в чанта. 

 • 20-денски
 • Мрежести чорапи до глужд
 • Мрежест дезен. Ситна мрежа
 • Мат
 • Удобен широк ластик
 • 2 пара во пакување

 

Состав: 79% полиамид, 21% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart