Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

Детски меки полупроѕирни перлон хулахопки, 40-денски

Шифра на производPT.HSPR40.LB
Достапност Нема залиха

55 ден

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

LA DAMA 40-денските детски полупроѕирни перлонски хулахопки нудат топли и удобни детски чекори во секоја прилика, за секоја пригода. Благодарение на нивниот квалитет подготвени се да ги издржат сите предизвици на кои се изложуваат малите принцези, без разлика дали станува збор за секојдневно носење на училиште, детски игри, роденденски прослави или часови по балет и модерен танц. Одличен избор за постудените денови. 

 • 40-денски
 • Полупроѕирни хулахопки
 • Мат
 • Удобно корселе
 • Зајакнат дел кај прстите и гаќите
 • 1 пар во пакување

 

Состав: 95% полиамид, 5% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart