Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Мазни непроѕирни микрофибер хулахопки, 80-денски

Шифра на производMD.HSMF80.EN
Достапност Нема залиха

203 ден

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

LA DAMA 80-денските непроѕирни микрофибер се „must have“ на секоја дама за модерен изглед за време на најстудените зимски денови. Неверојатно издржливи, одлично се прилепуваат на вашите нозе и нудат топлина, удобност и впечатлив изглед на која било зимска температура. Ние велиме дека душата ќе ви ја стоплат и тогаш кога надвор е „коцка мраз“. 

 • 80-денски
 • Непроѕирни хулахопки
 • Мат
 • Удобно корселе
 • Широк ластик
 • Зајакнат дел кај прстите и гаќите
 • Вметнато парче за големини L и XL
 • Благо обликување на нозете и задникот
 • 1 пар во пакување

 

Состав: 79% полиамид, 21% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart