Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Меки перлон доколенки, 20-денски

Шифра на производCL.KHPR20.SB
Достапност Нема залиха

30 ден

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

LA DAMA перлон доколенките се вистинскиот избор за секоја жена и девојка. Имаат универзална големина што одговара на сите и широк удобен ластик што не дозволува спуштање под потколениците. Одлично прилегаат на секој вид гардероба, од панталони до долги здолништа, со високи потпетици или патики. Најважно од сѐ, ви нудат мекост, комфор и сигурност преку целиот ден.    

 • 20-денски
 • Проѕирни доколенки
 • Мат
 • Удобен широк ластик
 • Зајакнат дел кај прстите
 • 1 пар во пакување
 •  

Состав: 95% полиамид, 5% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart