Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Мазни полупроѕирни микрофибер хулахопки, 40-денски

Шифра на производMD.HSMF40.EN
Достапност Нема залиха

155 ден

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

LA DAMA 40-денските полупроѕирни микрофибер хулахопки се најдобар избор за постудените есенски и раните зимски денови. Обезбедуваат удобност, меканост, топлина и впечатлив зимски стил.

Одлично се вклопуваат во различни типови аутфит и се соодветни за различни возрасти. 

 • 40-денски
 • Полупроѕирни хулахопки
 • Мат
 • Удобно корселе
 • Широк ластик
 • Зајакнат дел кај прстите и гаќите
 • Вметнато парче за големини L и XL
 • Благо обликување на нозете и задникот
 • 1 пар во пакување

 

Состав: 79% полиамид, 21% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart