Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Мрежести поставени хулахопки, 20-денски

Шифра на производEL.HSIFN20.EN
Достапност Има залиха

257 ден

Купи веднаш

LA DAMA 20-денските мрежести хулахопки поставени од внатрешната страна се совршениот додаток на секоја ваша модна комбинација, за шик, модерен и елегантен изглед и чекори со целосна самодоверба. Достапни се во две нијанси, впечатлива црна и суптилна бисер. А благодарение на нивната изработка можат да се носат во кое било време, сезона и пригода. 

 • 20-денски
 • Проѕирни мрежести хулахопки
 • Ситна поставена мрежа
 • Мат
 • Удобно корселе
 • Широк ластик
 • Зајакнат дел кај прстите и гаќите
 • Вметнато парче за големина L~XL
 • Благо обликување на нозете и задникот
 • 1 пар во пакување

 

Состав: 79% полиамид, 21% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart