Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

Детски меки проѕирни перлон хулахопки, 20-денски

Шифра на производPT.HSPR20.LB
Достапност Нема залиха

40 ден

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

LA DAMA 20-денските детски проѕирни перлонски хулахопки се одличен избор за секојдневна удобност и стилски чекори на малите Ла Дами. Нивниот состав и изработка овозможуваат удобност и безгрижност за вашето дете. Наменети за сите мали и големи Ла Дами, чие секојдневие е исполнето со активности. Прилегаат на секој детски стил и се вистински избор за потоплите денови. 

 • 20-денски
 • Проѕирни хулахопки
 • Мат
 • Удобно корселе
 • Зајакнат дел кај прстите и гаќите
 • 1 пар во пакување

 

Состав: 95% полиамид, 5% еластин

Собирање:  До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart