Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Проѕирни хулахопки со сатенски сјај, 20-денски

Шифра на производEL.HSSS20.EN
Достапност Има залиха

152 ден

Купи веднаш

LA DAMA 20-денските проѕирни хулахопки со сатенски сјај се одличен додаток со кој ќе вметнете елеганција во вашиот изглед, за која било пригода. Содржат 21% ликра, со што се овозможува фино обликување на нозете, колковите, задникот и стомакот. Идеални се за есенските и пролетните денови кога температурите варираат, во текот на утрата, денот и вечерта. Достапни се во четири нијанси и големини за да одговараат на различни стилови и фигури. 

 • 20-денски
 • Проѕирни хулахопки
 • Суптилен сјај
 • Удобно корселе
 • Широк ластик
 • Зајакнат дел кај прстите и гаќите
 • Вметнато парче за големини L и XL
 • Благо обликување на нозете и задникот
 • 1 пар во пакување

 

Состав: 79% полиамид, 21% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart