Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Свилени хулахопки, 15-денски, 3 пара во пакување.06

Шифра на производCL.HSNL15.EB
Достапност Нема залиха

152 ден

Економско пакување (3 во 1)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

За дамите-вљубенички во безвременските свилени хулахопки, 15-денските класични свилени хулахопки од LA DAMA се достапни и во економично пакување кое содржи три пара од истата големина и нијанса и ви нуди поголема вредност за вашите пари. Сега можете непречено и комфорно да ги извршувате обврските во ритамот на денот што ве носи. 

 • 15-денски
 • Проѕирни хулахопки
 • Мат
 • Удобно широко корселе
 • Зајакнат дел кај прстите и гаќите
 • Вметнато парче за големини L и XL
 • 3 пара во пакување

 

Состав: 95% полиамид, 5% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart