Пребарај

Подарете со љубов од ladama.mk

LA DAMA Мазни непроѕирни микрофибер хулахопки, 60-денски

Шифра на производMD.HSMF60.EN
Достапност Нема залиха

179 ден

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

LA DAMA 60-денските непроѕирни микрофибер хулахопки се идеални за сите дами кои не сакаат да прават компромис помеѓу стилот и удобноста во зимските денови. Незаменлив дел од зимскиот изглед за секоја пригода. Овозможуваат топлина, комфор и префинет, впечатлив изглед на вашите нозе. 

 • 60-денски
 • Непроѕирни хулахопки
 • Мат
 • Удобно корселе
 • Широк латик
 • Зајакнат дел кај прстите и гаќите
 • Вметнато парче за големини L и XL
 • Благо обликување на нозете и задникот
 • 1 пар во пакување

 

Состав: 79% полиамид, 21% еластин

Собирање: До 3%

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:
 • При нарачка
 • При прием на пратка
ИСПОРАКА:
 • Рок на испорака: 3 до 5 работни дена
 • Бесплатна достава за нарачки над 1299 денари
 • За нарачки до 899 денари трошокот за доставата изнесува 140 денари
 • За нарачки од 900 до 1299 денари трошокот за достава изнесува 70 денари
Back to Top
Product has been added to your cart